Sectiunea: Anunţuri publiceŞtiri şi Evenimente back

17.09.2018
     “Azi în Făgăraș” este un grup public de dialog care își propune informarea corectă și în timp real despre activitățile desfășurate de instituțiile din orașul nostru. Toate acțiunile întreprinse de autoritățile făgărășene vor fi făcute publice pentru ca locuitorii să fie foarte bine informați. Orice sugestie, opinie este bine venită si încurajăm exprimarea liberă a cetățenilor. Ne-am propus ca Făgăraș sa devină un oraș modern, în care să ne facă plăcere să locuim, asemeni orașelor dezvoltate din Europa. Haideți să contribuim împreună la dezvoltarea orașului nostru!

Link facebook