Nr. 46550/14.05.2019 ANUNŢ PUBLIC - pentru continuarea procedurii privind aprobarea de dezvoltare a proiectului ”Integrare socială prin dezvoltarea activităţilor cultural-educative şi recreative în Mu

17.05.2019
     Municipiul Făgăraș, titular al proiectului ”Integrare socială prin  dezvoltarea activităților cultural-educative și recreative în Municipiul  Făgăraș”,  anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de  încadrare “continuarea procedurii privind emiterea aprobării de  dezvoltare”, pentru proiectul „Modernizarea Parcului Regina Maria” -   parte a proiectului integrat cu titlul ”Integrare socială prin  dezvoltarea activităților cultural-educative și recreative în Municipiul  Făgăraș”