Adrese si numere de telefon

back

Primarie

Telefon

Fax

Email


Numar primarie si interiorul biroului

0268-211313

0268-213020

secretariat@primaria-fagaras.ro

Primar

111

0268-213020

primar@primaria-fagaras.ro

Viceprimar

112

0268-213020

viceprimar@primaria-fagaras.ro

Secretar

110

0268-213020

secretar@primaria-fagaras.ro

Secretariat

100

0268-213020

secretariat@primaria-fagaras.ro

Poarta

101

0268-213020

 

Programe si achiziţii publice

123

0268-213020

integrare@primaria-fagaras.ro

Resurse umane

131

0268-213020

 

Investitii si Asociatii de  locatari

122

0268-213020

 

Informatizare

135

0268-213020

informatizare@primaria-fagaras.ro

Urbanism

132

0268-213020

 

Invăţământ, Cultură, sănătate, Sport

109

0268-213020

 

Buget

124, 125

0268-213020

 

Contabilitate

130

0268-213020

 

Juridic

121

0268-213020

 

ADPP

120

0268-213020

 

Stare civilă

 

0268-211811

 

Consiliul Local

138

0268-213020

 

Agricol si Cadastru

117

0268-213020

 

Relaţii public

114

0268-213020

 

Registratura

113

0268-213020

 

Prot. Mediului

118

0268-213020

 

Administrator

115

0268-213020

 

Autorizatii

134

0268-213020

 

Taxe Impozite Şef birou

126

0268-213020

taxe@primaria-fagaras.ro

Taxe- Impozite insp.teren

127

0268-213020

taxe@primaria-fagaras.ro

Taxe Impozite-declaratii

128

0268-213020

taxe@primaria-fagaras.ro

Taxe Impozite-casierie

129

0268-213020

taxe@primaria-fagaras.ro

Apărare civilă

119, 0268-215350, 0268-213001

 

Casierie

133

0268-213020

 

Servicii Publice si institutii aferente

     

ADPP (Gospodarie Comunala)

0268-211150

   

S.P. de Asistenta Socială

0268-214998

   

Cantina Ajutor Social

0268-211923

   

S.P.C. de Evidenta  a Persoanei

0268-214044

   

Director Politia Comunitara

0268-210050

   

Sediu Politia Comunitară

0268-210020

   

Casa Cultură Municipala

0268-211929

   

Biblioteca Municipala

0268-215416

   

Muzeul Făgăraş

0268-211862

   

Casa Maria

0268-211998

   

Liga Sportului

0788996453, 0743418628

 

Club de Turism şi Ecologie

0268-216829, 0723177903

 

Fundatia Negru Vodă

0268-211193