Anunț înscrieri participare la activitățile de formare din cadrul proiectului “Sisteme și standarde comune în administrația publică locală a Municipiului Făgăraș” COD SIPOCA/SMIS2014+: 1212/155079

06.12.2022

Anunț înscrieri participare la activitățile de formare din cadrul proiectului "Sisteme și standarde comune în administrația publică locală a Municipiului Făgăraș” COD SIPOCA/SMIS2014+: 1212/155079

□ CAF - 30 de persoane

□ BSC - 30 de persoane
UAT Municipiul Făgăraș invită personalul din aparatul de specialitate al primarului precum și aleșii locali, să se înscrie pentru participarea activitățile de formare din cadrul proiectului ” "Sisteme și standarde comune în administrația publică locală a Municipiului Făgăraș” COD SIPOCA/SMIS2014+: 1212/155079.
în cadrul proiectului se vor realiza două activități de formare (în domeniu CAF - 2 grupe de câte 15 persoane și BSC - 2 grupe de câte 15 persoane).
Se asigură transportul, cazarea timp de 3 zile, pauzele de cafea și mesele pârtieipanților.
Termen de înscriere: 06.12.2022-12.12.2022 Modalitatea de înscriere: se completează formularul de înscriere, semnarea șacestuia, aprobarea acestuia de către conducătorul instituției, înregistrarea și depunerea direct sau scanare și transmiterea formularului prin email la adresa iacoban.doina@primaria-fagaras.ro Recomandăm completarea formularului în format electronic, nu olograf!
Formularul de înscriere se poate descărca de pe site-ul oficial al Primăriei Municipiului Făgăraș, secțiunea anunțuri publice. în cadrul formularului de înscriere sunt solicitate date cu caracter personal. Datele vor fi prelucrate doar în scopul elaborării listei persoanelor selectate și a listei de rezervă. Prin completarea formularului de înscriere vă dați acordul pentru prelucrarea datelor dvs. cu caracter personal în scopul menționat mai sus.
Procedura de selecție: în etapa de selecție vor intra doar persoanele care fac parte din grupul țintă și care au completat formularul de înscriere în termenul limită specificat și au transmis scanate documentele justificative. Fiecărui potențial participant i se va aplica o grilă de selecție cu următorul punctaj:

Nr. crt.

Criteriu de selecție

Punctaj/Puncte

Modalitatea de verificare

1.

Atribuții privind implementarea CAF/BSC

Formularul de înscriere și documentele justificative

2.

Motivația de participare

Formularul de înscriere

Persoanele selectate vor fi anunțate prin email și/sau telefon de către echipa de proiect cu privire la rezultatul selecției în termen de 3 zile lucrătoare de la împlinirea termenului limită. Persoanele care nu au fost selectate sau care nu se află pe lista de așteptare/rezervă nu vor primi email/telefon.

Pentru detalii suplimentare, vă rugăm să vă adresați Manager de Proiect: Hârțoagă Ioana, tel: 0784266927 sau Expert eficientizare procese de management : Iacoban Doina tel:0767350492